Úvodní stránka » Novinky

15.2.2015

Přidali jsme nejen nové odkazy na stránky, dokumenty a video, ale také jsme Vám je zařadili do sekce: Podpůrné informace. Za nejhodnotnější dokument považujeme průlomový zákon francouzského Národního shromáždění, č. 468, z 29.1.2015. Vnímáme ho jako cílenou snahu konečně chránit obyvatelstvo proti důsledkům zamoření elektrosmogem, produkovaného mobilními sítěmi. Udělejte si svůj názor. Dokument je dostupný v původním znění i v překladu do češtiny (pouze translatorem). Věříme, že to nejen přinese změny v legislativě evropských zemí (včetně ČR). My jsme již připraveni, poskytnout zájemcům preventivní ochranu. Jak se k problému postaví oficiální místa, je věcí jejich (ale i občanů tohoto státu).
Zařadili jsme i video s českými titulky, které Vám ukáže, jak důsledky dlouhodobého používání mobilního telefonu. Opatrnosti není nikdy nazbyt, protože i mobilní telefon, může být dobrým sluhou i zlým pánem!

Scan videa

21.2.2013

Přinášíme Vám odkaz na dokumentární film (klikněte na obrázek), který byl v roce 2012, na festivalu v Londýně, oceněn jako NEJLEPŠÍ DOKUMENTÁRNÍ FILM. Film je umístěn na YouTube. Doporučujeme jeho shlédnutí nejen proto, že úzce souvisí s tematikou vlivu elektromagnetického záření (EMR) na živé organizmy, ale také proto, že mapuje 60 letou historii vědeckého zkoumání tohoto vlivu.

Resonance_film_award_2012

 

18.3.2013

Navázali jsme spolupráci s panem Ing. Petrem Makešem, odborníkem na měření úrovně elektrosmogu a na harmonizaci obydlí. Připojujeme zde odkaz na jeho internetové stránky: http://www.zdravy-domov.cz/

logo Zdravý domov


 

 

DOPORUČUJEME:

logo Zdravý domov